رانندگان تاکسی رشت زبان انگلیسی می‌آموزند

رانندگان تاکسی رشت زبان انگلیسی می‌آموزند

پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷
ارسال شده در:
۰ دیدگاه ها

رئیس مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی استان گیلان گفت:‌ دوره آموزش زبان انگلیسی برای رانندگان تاکسی در رشت برگزار می‌شود.

روهام قلیچی صبح امروز در جمع خبرنگاران در رشت اظهار داشت:‌ مرکز آموزش بازرگانی گیلان با همکاری تیم مدیریت شهری رشت و با هدف توسعه گردشگری بین‌المللی دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی برای رانندگان تاکسی را برگزار می‌کند.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی استان گیلان عنوان کرد: استان گیلان موقعیت بسیار ویژه‌ای در حوزه صنعت توریسم و گردشگری دارد بنابراین در راستای رونق هر چه بیشتر این صنعت به ویژه در کلانشهر رشت باید راهبردهای لازم در این زمینه نیز اندیشیده شود.

قلیچی با بیان اینکه آموزش زبان انگلیسی به رانندگان تاکسی رشت اقدامی مؤثر در جهت توسعه گردشگری است افزود: این اقدام مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی گیلان که با همت مدیریت شهری کلانشهر رشت انجام می‌شود تأثیر به‌سزایی در موقعیت گردشگری شهر رشت ایجاد می‌کند.

وی با بیان اینکه دوره آموزش زبان انگلیسی به صورت رایگان برای رانندگان تاکسی رشت برگزار می‌شود تصریح کرد: پس از اتمام دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای تاکسی‌داران کلانشهر رشت و افراد شرکت کننده در این دوره‌ها گواهینامه پایان دوره اعطا می‌شود.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی نمایندگی استان گیلان افزایش مهارت‌های کاربردی رانندگان تاکسی در مواجهه با گردشگران خارجی را متذکر شد و افزود:‌ افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند یقیناً فضا و جایگاه صنعت گردشگری شهر رشت را به نحو مطلوبی ارتقاء می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه کلانشهر رشت در سال‌های اخیر در ابعاد مختلف از جمله بعد امکانات زیرساختی پیشرفت‌های زیادی داشته است عنوان کرد: با توسعه این‌گونه از امکانات در آینده‌ای نزدیک روند ورود گردشگران به ویژه توریست‌های بین‌المللی به شهر رشت افزایش می‌یابد.