اوون، کاپلو را «آشغال» خطاب کرد!

اوون، کاپلو را «آشغال» خطاب کرد!

شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
ارسال شده در:
۰ دیدگاه ها

مایکل اوون در کتاب خودش از فابیو کاپلو به دلیل رژیم غذایی سخت و مسلط نبودن این مربی به زبان انگلیسی انتقاد کرده است.
 

مایکل اوون به تازگی کتابی نوشته با نام «راه‌اندازی مجدد» یا «زندگی من، زمان من» و در آن مسائل مختلفی را بازگو کرده که هیچ‌گاه نگفته بود.

پس از اینکه بخشی از این کتاب درباره عدم تمایلش به حضور در نیوکاسل منتشر شد حالا بخش دیگری انتشار یافته که در آن از کاپلو انتقاد کرده است.

مایکل اوون، فابیو کاپلو را «آشغال» خطاب کرده و درباره او نوشته است: کاپلو فوتبال ملی‌ام را پایان داد، اما این دلیلی برای آن نیست که او را آشغال خطاب می‌کنم. زمانی که به تیم ملی آمد نخستین نکته‌ای که متوجهش شدیم سختگیری در رابطه با رژیم غذایی بود. دومین نکته اینکه او حتی یک کلمه انگلیسی بلد نبود. همه به هم نگاه می‌کردیم و فکر می‌کردیم که چگونه او می‌خواهد مربی ما باشد؟ نمی‌دانستیم فدراسیون فوتبال انگلیس با چه هدفی این مربی که انگلیسی بلد نیست را استخدام کرده بود. او من را روی نیمکت می‌نشاسند و ۱۰ یا ۱۵ دقیقه پایانی بازی می‌داد. رسانه‌ها از من می‌پرسیدند و من چه می‌توانستم بگویم؟ متوجه شده بودند که خوشحال نیستم و کاپلو هم چیزی نگفته بود چون انگلیسی بلند نبود!

احساس می‌کردم کاپلو می‌خواهد یک چیز را تغییر دهد و آن دوران بازی ملی مایکل اوون بود. او یک آشغال بود. کاپلو ضربه‌ای سنگین به دوران ملی من و فوتبال انگلیس وارد کرد.